Recenzja gry Imperia Online

Opowiedz się po stronie jednej ze stron: wybierzesz Imperian czy Nomadów? Pamiętaj, że to trudna decyzja a każda ze stron ma swoje słabe i mocne strony. W tej grze przeglądarkowej z gatunku MMO wybór strony konfliktu, po której się opowiesz, to tylko pierwszy, chyba najłatwiejszy dylemat. Takich wyborów, często bardzo trudnych, będziecie musieli w grze ImperiaOnline dokonać bardzo wiele.

Odniesienie sukcesu będzie trudne, ale nie niemożliwe, dlatego też gra Imperia Online uchodzi za rozbudowaną i zapewniającą multum opcji miłośnikom strategicznych gier online na przeglądarkę internetową. Wszystko kręci się wokół efektywnego wykorzystania surowców i zasobów - zarówno ludzkich, jak i naturalnych. W tartaku przygotujecie tarcicę niezbędną przy budowie nowych obiektów. Oczywiście nie będzie możliwe postawienie czegoś solidnego bez wydobycia odpowiedniej ilości kamieni.

Tak, wydobędziemy je oczywiście w kamieniołomach. Jednak do tych prac będziecie potrzebować setek wieśniaków. Każda para rąk do pracy się przyda. Imperia Online to oczywiście również konflikty rozwiązywane, nazwijmy to, na drodze militarnej. Dążysz do dominacji, więc bez dobrze wyposażonego wojska nie obejdzie się. Konkuruj z graczami z całego świata w produkcji przygotowanej w naszym ojczystym języku polskim.

Gra jest darmowa, płacimy za konto premium i różnego rodzaju udogodnienia.

Ocena portalu Gry-Przeglądarkowe.pl: Ocena gry Imperia Online: 4