Recenzja gry Wiewiórki NK

Przeznaczona dla użytkowników polskiego portalu społecznościowego NK.pl produkcja stawia przede wszystkim na możliwość konkurowania między uczestnikami zabawy. Oto przenosimy się do świata tytułowych wiewiórek gdzie na niezliczonej ilości poziomów będziemy rywalizować o... przysmak każdej wiewiórki, jakim są orzechy!

Wybieramy imię naszej bohaterki po czym zapoznajemy się z obsługą aplikacji. Pod tym względem zaskoczenia nie będzie: polecenia naszej wiewiórce wydajemy z klawiatury (klawisze kursora, tzw. "strzałki"). Poruszamy się po platformach, przeskakujemy przeszkody, korzystamy ze specjalnych teleportów aby w końcu dostać się do smakołyku, wrzucić go na plecy i przetransportować do dziupli.

W prawdziwej grze, żeby nie było zbyt łatwo, musimy konkurować z innymi uczestnikami zabawy. Na planszy znajdzie się do kilkunastu wiewiórek równocześnie i każda z nich chce wyprzedzić Cię w wyścigu po smakowite orzechy. Musisz się uwijać i starać zdążyć przed innymi. Kto pierwszy, ten lepszy.

Wiewiórki to udana gra, z którą miłe chwile spędzą osoby w każdym wieku. To jak? Gotowi jesteście na odrywanie kolejnych coraz trudniejszych poziomów Wiewiórek na Naszej Klasie?

Ocena portalu Gry-Przeglądarkowe.pl: Ocena gry Wiewiórki NK: 4