Recenzja gry Furby

Najlepsi opiekunowie będą walczyć o supernagrody: bardzo cenne niespodzianki. Zaczynamy od wybrania Furbiego, którym będziemy się zajmować. Trzeba troszczyć się o jego potrzeby. Do wyboru mamy 6 postaci a każdą z nich możesz opiekować się tylko jeden raz.

Rozgrywka toczy się przez cały tydzień. W ciągu siedmiu dni musisz przynajmniej raz dziennie się zalogować aby zapewnić podopiecznemu przynajmniej jedną z potrzeb, którymi są muzyka, jedzenie, łaskotki czy rozmowa.

Nie możesz zaniedbywać pupilka: Furby Cię opuści, jeśli nie będziesz go odwiedzać przez 5 dni. Za każdą czynnośc związaną z opieką nad Furbym otrzymujesz punkty: za logowanie, czynność, polecenie gry itd. W grze chodzi o zdobycie jak największej ilości punktów. Możesz oczywiście również wziąć udział w wielkim konkursie, w którym aż 6 osób wygra swoją zabawkę Furby, natomiast innych 200 osób dostanie kupony rabatowe na zakup sympatycznego pluszaka. Powodzenia!

Obsługa programu jest banalnie prosta. Wystarczy tylko korzystać z jednej z opcji. Do puli punktów doliczane są te, które otrzymujemy za wykonywanie czynności. Im lepiej będziesz opiekować się Furbim, tym więcej punktów otrzymasz. Z pewnością chętnych na ciekawe nagrody będzie więcej, więc musicie mieć trochę szczęścia, aby znaleźć się wśród grona zwycięzców.

Ocena portalu Gry-Przeglądarkowe.pl: Ocena gry Furby: 5