Recenzja gry Fashion Avenue

W tej produkcji nie chodzi o prowadzenie jednego tylko sklepu. Wcielisz się w rolę architekta i biznesmena w jednym. Wybudujesz całą dzielnicę handlową w centrum wielkiego miasta. Ponieważ kochasz modę, świetne ubrania, obuwie i dodatki postanowiłaś spróbować sił w tej trudnej branży, jaką jest moda i stylizacja. Zaczniesz do wykreowania siebie. Przecież to właśnie Ty będziesz pierwszą osobą, jaką klientki zobaczą po wejściu do Twego sklepu. Wybierasz wśród różnorodnych modeli sukienek, spodni, butów, biżuterii. Kiedy będziesz już zadowolona z tego, jak wyglądasz, zaczynasz pracę.

W Fashion Avenue zabawa polega na rozbudowie i modernizacji dzielnicy miasta. Znajdą się tutaj głównie obiekty związane ze zdrowiem, urodą i miłym spędzaniem czasu: kawiarenki, salony spa, butiki. W centrum mieści się też Twój dom, który możesz dowolnie urządzać.

Zarobione pieniądze będziemy przeznaczać na powiększenie powierzchni sklepu oraz jego wyposażenia, także na nowy towar. Jedno jest pewne: będziecie miały, moje drogie, pełne ręce roboty. Fashion Avenue można bowiem zaliczyć do strategii ekonomicznych: oprócz kolejno wykonywanych zadań trzeba wykazać się kreatywnością, umiejętnością planowania. Produkcja powinna się Wam podobać: ma fajną grafikę i dźwięk, cechuje się dużą różnorodnością towaru, jakim możemy handlować. Łatwo się tą aplikację obsługuje a w początkowej fazie otrzymujemy podpowiedzi - na tym etapie nauczycie się obsługi programu.

Ocena portalu Gry-Przeglądarkowe.pl: Ocena gry Fashion Avenue: 4