Recenzja gry Zombie Lane

Tym trzęsieniem ziemi w opisywanej tutaj aplikacji jest napad zombies na policjanta Roba, który woła o pomoc. Bez chwili namysłu chwyciłeś łopatę i popędziłeś na pomoc Robowi.

Ufff, udało się go uratować - umarlaki są już unicestwione. Dostałeś w nagrodę strzeblę, bez której byłoby ciężko... Miasteczko w całości zostało opanowane przez straszne kreatury. Upiory chcą tylko jednego: pozbawić życia wszystkich, których napotkają na swojej drodze.

Dużo dobrego można napisać o Zombie Lane. Pierwszą cechą, będącą miłym zaskoczeniem, jest fakt, iż aplikacja została przygotowana również w polskiej wersji językowej. Dialogów w tej grze jest wiele, więc Ci z Was, którzy z angielskim są na bakier, niczego nie stracą. Kolejnymi plusami są grafika, dźwięk, wciągająca rozgrywka. Autorzy stworzyli smakowity koktail złożony z wielu gatunków: mamy tu trochę RPG, trochę gry zręcznościowej, typową przygodówkę i wiele znanych z innych produkcji społecznościowych elementów.

Zobacz inne straszne gry! Świat widzimy w rzucie izometrycznym i kierujemy poczynaniami naszego bohatera korzystając z kursora myszy. Kliknięcie na jakiś przedmiot lub postać wymusza na naszym bohaterze wykonanie akcji - aplikacja sama kontekstowo dopasowywuje czynność, jaką basza postać wykona. Zombie Lane ma również w sobie elementy społecznościowe: zapraszanie znajomych, możliwość poproszenia ich o pomoc lub udzielenie jej przez Ciebie.

Ocena portalu Gry-Przeglądarkowe.pl: Ocena gry Zombie Lane: 5