Recenzja gry Candy Woods

Pomocą służyć będzie Ci Doris, wieloletnia przyjaciółka dziadka. Twoje zadanie będzie trudne, ale przecież lubisz wyzwania, prawda? Oto nowa produkcja przygotowana z myślą o żeńskiej części graczy. Jest to przeznaczona dla użytkowników portalu Facebook aplikacja polegająca na... tak, prowadzeniu farmy. W magicznym świecie Candy Woods nie jest to jednak zadanie banalne i oczywiste. Pomagać nam będą skrzaty, a na polach będziemy siać migdały, orzeczy i inne rośliny, z których przygotowywać będziemy słodkości.

Oprócz znanych z typowych gier farmerskich elementów będziemy zajmować się też wyglądem i infrastrukturą naszego gospodarstwa. trzeba przygotować ławeczki, parki, ciche skwerki, w których odwiedzający nas goście będą mogli napawać się pięknymi widokami, ale przede wszystkim smakować przygotowywanych przez nas słodyczy. To znakomita, bardzo relaksująca i wciągająca gra przeglądarkowa, którą warto obejrzeć i spędzić z nią przynajmniej kilka chwil.

Oczywiście nie brakło elementów społecznościowych i interakcji z innymi użytkownikami aplikacji: możemy odwiedzać się, udzielać pomocy znajomym i wymieniać się zasobami.

Ocena portalu Gry-Przeglądarkowe.pl: Ocena gry Candy Woods: 5